Чуркін озвучив в ООН маячню російських ЗМІ про англомовних снайперів в Слов’янську

Ті, хто віддавав “злочинні накази” про АТО в Слов’янську, “понесуть повну міру відповідальності перед українським народом”.

Про це в ході засідання Радбезу ООН заявив постпред РФ при ООН Віталій Чуркін.

При цьому в своєму виступі він закликав українську владу “тверезо оцінити всю тяжкість можливих наслідків своїх дій”.

“Рішуче вимагаємо від тих, хто оголосив себе владу в Києві негайно припинити каральну операцію і прийнятних домовленостей про майбутнє країни, а не імітувати реформи у вузькому колі самопроголошеної коаліцією переможців”, – заявив Чуркін.

“Ті, хто віддавав злочинні накази про розв’язуванні кровопролиття, понесуть повну міру відповідальності перед українським народом”, – додав він.

Також Чуркін заявив, що Росія наполягає на неприпустимості будь-якого зовнішнього втручання в події в Україні, “де серед нападників на Слов’янськ були помічені англомовні іноземці”.

“Особливу тривогу викликає наявна інформація про те, що в ході каральної операції української армії і незаконних ультранаціоналістичних формувань в ефірі звучала англійська мова, а серед нападників на Слов’янськ були помічені англомовні іноземці. Наполягаємо на недопущенні будь-якого зовнішнього втручання в події на Україні”, – заявив Чуркін.

Нагадаємо, що за даними “ІТАР-ТАСС”, “народні ополченці” на різних радіочастотах відзначали ведення противником переговорів англійською мовою”.

Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь