Чому українські військові не збили російський гелікоптер?

Те, що МО і ППО зокрема дозволило російському бойовому гелікоптеру МІ-24 спокійно залетіти з Криму на Арабатську стрілку, на 7 км вглиб нашої території та безкарно спокійно повернутися назад, є військовим злочином, в умовах наближених до військового стану!

Адже, частини ППО України несуть цілодобове бойове чергування, а тим більше, на адміністративному кордоні анексованого Росією Криму з Херсонською областю! Те, що ППО його не збили – може і добре! А ось те, що примусово його НЕ посадили і не арештували весь екіпаж, з польотними картами та завданнями, штатних військових офіцерів РФ, і не скористалися унікальним шансом на весь світ влаштувати ефектну інформаційну піар-кампанію, а також примусити Путіна обміняти весь свій офіцерський екіпаж гелікоптера на Надію Савченко, та ще з десяток військовополонених, то це просто військовий і державний злочин!

Можна було б гарно обіграти в усіх світових ЗМІ доконаний факт грубого вторгення бойового гелікоптера в глиб суверенної української території! Виграти інформаційно і політично! Звільнити з ув”язнення наших Героїв!

Чи буде в АПУ, МО, ГШ та РНБО “розбір польотів”? Думаю, що – НІ!

Юрій Романюк

Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь