Чому деяким людям завжди гаряче, а іншим – холодно. Висновок досить цікавий і непередбачуваний …

«Ніколи не розумів людей, які можуть ходити роздягненими в страшний холод. Я замерзаю при першій же зручній нагоді: коли іншим досить тоненької курточки, щоб зігрітися, мені необхідний ще і светр … »

Чому деяким людям завжди гаряче, а іншим - холодно. Висновок досить цікавий і непередбачуваний ...
«Коли нормальним людям холодно, я просто горю зсередини! Не можу розібратися, звідки береться це відчуття спеки, коли на вулиці неприємно й вітряно…». Кожна людина – індивідуальність, і це дуже легко продемонструвати на прикладі терморегуляції.

Ми почуваємо себе по-різному в однакових умовах і зазвичай не замислюємося, чому так відбувається. Добре, що завжди можна проконсультуватися у фахівця: наукове пояснення чудес терморегуляції вельми цікавим…

Раптові приливи спеки і прохолоди – показники порушення здоров’я. Навіть якщо ти вважаєш себе абсолютно здоровою людиною, деякі моменти можуть бути втрачені. Анемія, недоїдання, різні інфекції, порушення обміну речовин, проблеми зі щитовидкою, надмірна вага – часті причини збоїв у терморегуляції.

Наприклад, ацидоз, названий в народі «ацетон», може бути причиною раптового відчуття жару і підвищеного потовиділення. Порушення кислотно-лужного балансу організму при неправильному харчуванні, цукровому діабеті, голодуванні призводить до серйозних наслідків, в тому числі і до неприємних відчуттів на кшталт гарячки.

Нервове напруження, стреси, конфлікти з родичами не залишаються непоміченими. Найчастіше занадто нервові люди страждають від припливів спеки, пітливості, нервового тремтіння (тремору).

Тобі може бути спекотно тривалий час після занадто щільного прийому їжі: так організм сигналізує – щось йде не так. Найчастіше мерзнуть люди зі зниженим тиском, ті, хто часто не висипається.

Люди, які почуваються самотніми, теж схильні замерзати навіть при нормальній температурі – емоційний стан тісно пов’язаний з терморегуляцією тіла.

Їжа, одяг, стан нервової системи, спосіб життя в цілому – все це впливає на наш клімат-контроль. Знаючи ці факти, розумієш: будь-який дискомфорт можна виправити, якщо комплексно змінити життя на краще!

Коли часто замерзаєш, харчуйся рідкою гарячою їжею, налаштовуйся на позитивний лад і піднімай собі настрій усіма можливими способами. Якщо ж тобі властиво бути надмірно гарячим, заспокоюй нервову систему і не вживай у їжу шкідливих продуктів.

Ця інформація дуже цінна напередодні зимових холодів, порадь її друзям!

Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь