Будівлю ОДА в Донецьку захопилювали не донеччани

Значна частина учасників проросійського мітингу, що відбувся вчора в Донецьку, відмовилася брати участь у захопленні адміністративних будівель.

Про це в ефірі Еспресо.TV розповів редактор видання «Новости Донбасса» Олексій Мацука.

За його словами, особливої підтримки серед населення люди, які захопили приміщення Донецької ОДА, не мали. Оскільки значна частина учасників проросійського мітингу після заклику штурмувати приміщення облдерждадміністрації розійшлася.

Проте ті 150-200 осіб, які зараз блокують приміщення ОДА, готові оборонятися в разі можливого штурму працівниками міліції, відзначив журналіст.

Він також зазначив, що проросійським мітингувальникам донеччани не поспішають допомагати продовольством та іншими необхідними речами, як це свого часу було на Майдані.

«Було видно, що вони готувалися до цієї акції. Всі продукти харчування в них були запаковані в пластикові контейнери. Також шини, барикаду з яких збудували біля приміщення ОДА, організовано підвозили на КАМАЗах», – розповів Мацука.

Також журналіст розповів, що люди, які брали участь в захопленні ОДА в Донецьку, не є донеччанами, оскільки вони погано орієнтувалися в тому, де знаходяться в місті ключові адміністративні будівлі та інші стратегічні об’єкти. Проте даних, що ці люди росіяни, немає.

Нагадаємо, вчора представники проросійських сил в Донецьку захопили приміщення ОДА і готуються розпустити обласну раду та створити «народну раду». Також сьогодні зранку стало відомо, що група невідомих осіб вночі проникла до приміщення обласного управління СБУ Донеччини.

Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь