Боєць “Сокола”: З Міноборони йде „злив” інформації на користь Росії

Запізніла антитерористична операція, активний початок якої затримували зрадники, призведе до значних жертв.

Таку думку висловив в інтерв’ю ТСН колишній боєць спецпідрозділу “Сокол” Віктор.

“Будуть жертви не десятки людей, а призведуть до жертв до тисячі осіб. Вже нереально її (АТО) провести, нормально провести, відновити порядок на території України без великих втрат”, – зауважив колишній спецпризначенець.

За його словами, операція мала б початися раніше – тоді втрати були б мінімальні. Але нерішучість влади майже нівелювала безкровний кінець і, можливо, навіть успіх цієї спецоперації. Розпочати повномасштабну операцію не давали зрадники, вважає ветеран.

Зокрема, Віктор розповів про зраду серед українських військових, коли на початку антитерористичної операції розстріляли бійців “Альфи” у Слов’янську. На той момент група АТО була знята з Луганська і повинна була передислокуватися в Слов’янськ на з’єднання з групою ВДВ, але тоді пішов витік інформації.

“Вони знали, що їде хтось серйозний. Злагодженість цієї роботи говорить про те, що у них є якийсь зв’язок зі старшими офіцерами Міноборони, які чітко володіли інформацією, що буде йти група спеців на з’єднання з ВДВ”, – зауважив Віктор.

Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь