Безлад в Харкові влаштовували кримчани?

Вчора ввечері в поїзді Харків – Сімферополь до Криму поверталася велика кількість чоловіків специфічної зовнішності, які хвалилися, що нападали на людей та захоплювали облраду.

Про це Еспресо.TV повідомили очевидці подій.

За словами очевидців, в поїзд, що відправляється о 21:22, «сідала купа п’яних мужиків з великими сумками. Всі курили, плювали на землю, матюкались. Це таке було по всьому перону і всіх вагонах».

Уже в поїзді з’ясувалося, що ці всі нетверезі люди кримчани, які на вихідні приїжджали до Харкова на «заробітки». «Бухарі голосно хвалилися, як вони нападали на людей, як захоплювали облраду, розказували що нібито по 500 у.о. заробили за вихідні», – кажуть очевидці.

«Потім всі почали з себе весь верхній одяг знімати і кидати в кульки при цьому говорили, що це «докази, яких потрібно позбутися». Всі приводили себе в порядок і переодягалися. Ще здивувало, що коли в 11:25 приїхав поїзд зі Львова, то його зустрічало близько 20 працівників міліції в формі, зі зброєю, з собаками. А кримчан взагалі міліція не зустрічає», – зазначив очевидець.

Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь