Аваков опублікував відтворення убивства Сашка Білого

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков опублікував відео, на якому співробітники МВС відтворюють події, у наслідок яких був убитий Сашко Білий із “Правого сектору”.

“Сьогодні вирішив викласти відео, записане безпосередньо бійцями спецпідрозділу, який здійснював затримання. Дивіться, думайте, міркуйте”, – написав він у Facebook, адресуючи своїм опонентам.

Аваков також пообіцяв, що “МВС розкриє всі документи, речдоки, відео й аудіо факти” щодо загибелі в перестрілці Олександра Музичка (Сашка Білого).

“У найближчі день-два МВС зніме всі обмежувальні грифи з аудіофайлів у справі, опублікує їх. Це дасть суспільству більше інформації про діяльність фігурантів справи. Кожен зможе сам вирішувати, хто герой, а хто вульгарний бандит”, – написав міністр.

Він не бере під сумнів, що “людське життя – найвища цінність, і навіть важко звинувачений не повинен бути позбавлений життя”.

“Те, що трапилося при затриманні, очевидна НП. Саме тому розслідування, саме тому публічне. Саме тому моє переконання, позиція МВС другорядні. А об’єктивна публічна інформація й публічні об’єктивні висновки – єдино вірний вихід із ситуації”, – наголосив Аваков.

Але він упевнений: “Маргіналам, які завзято підтягують до свого рівня наше повсякденне життя, варто зрозуміти, що терпіння суспільства не безмежне”.

“Тим, хто знаходить привід воювати зі зброєю в центрі столиці, а не у формі українських військових на блокпостах із сепаратистами – варто зрозуміти, що ім’я їм – зрадники”, – зазначив Аваков.

“Тим, хто справді шукає істини в справі про загибель у перестрілці Музичка – варто взяти інформації стільки, скільки захоче”, – додав він.

Як відомо, “Правий сектор” вимагає відставки Авакова з посади голови МВС, через що в четвер улаштував акцію протесту під Верховною Радою.

Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь