Аваков: Міліція – з народом. Виконувати обов’язки не готова

Міліція у східних регіонах України “функціонально не готова виконувати свої обов”язки, попереду – велика кадрова чистка”.

Про це в ефірі “Подробностей” заявив глава МВС Арсен Аваков.

“У нас є проблеми з якістю виконанням міліцією своїх функцій, в тому числі і на сході країни. Але це не означає, що міліція перейшла до когось під контроль, це означає, що значна її частина функціонально не готова виконувати свої обов’язки”, – заявив глава МВС.

За його словами, у зв’язку з цим в органах буде “грандіозна чистка, якою ми вже і займаємося”.

“Не можна сказати, що донецька міліція працює на терористів, якісь еліти тощо. Донецька міліція має вертикаль державної влади, і згідно з нею працює, так само як і харківська, як і Луганська”, – додав він.

Говорячи про те, чому МВС не провело передислокацію підрозділів з Луганська, Донецька, Харкова в інші області щоб уникнути співпраці з сепаратистами, Аваков зазначив: “Ротація військ Нацгвардії відбувається постійно”.

“Коли мова йде про тотальну заміну (складу МВС в регіоні)- у східних областях працює близько 12 тисяч чоловік і ротація такої кількості підрозділів пов”язана з такою кількістю труднощів … давайте це питання не обговорювати в умовах військових дій, в яких ми зараз знаходимося”, – додав він.

Разом з тим Аваков запевнив , що “ротація військ і підрозділів, і не тільки МВС, відбувається”.

Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь