Ахметов за крок від банкрутства – економічного і політичного

Скоротили зарплати інженерам на маріупольських меткомбінатах “Азовсталь” і ММК ім. Ілліча, що входять до “Метінвесту” “бізнесмена” Рината Ахметова. І це, уявіть собі – перед самісінькими виборами!

Яка величезна фінансова скрута у найуспішнішого кримінального авторитета Донбасу!

Він змушений був урізати платню робітникам, не дивлячись на те, що за кілька тижнів його директори навчатимуть персонал, за кого голосувати. Чи будуть мати ахметівці гарантовану більшість у міській раді, щоб верещати від імені регіону, щоб удавати із себе легітимну місцеву владу?

В Ахметова великий економічний тягар – йому треба платити і нинішній владі, щоб та його не чіпала, і “владі” “ДНР” за те ж саме, і ще й утримувати батальйон “Восток”, як основу для збройних та поліцейських сил майбутньої донбаської автономії.

Автономія – це єдиний шанс на життя, єдиний квиток у майбутнє для Ахметова. Надто залежний від державної корупції його “бізнес”, надто малий хист Ахметова як бізнесмена. Для завтрашньої України Ахметов надто тяжкий і брудний тягар. Тому єдиний шанс – це випросити в американців та Путіна мандат на управління Донбасом, в рамках, скажімо, мінської моделі – – коли регіон де-юре в Україні, а де-факто тама хазяйнують криміналітет та “ополчєніє”. Тоді на рабській праці підконтрольного населення, на торгівлі з “континентальною” Україною рудоволосий мільярдер зможе продовжити своє парадоксальне існування.

Ігор ЛУЦЕНКО

Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь