8 найдивніших видів спорту в історії Олімпіади!

У перші дні сучасних Олімпіад приймаючі країни мали повну свободу дій у складанні програм ігор. Часто вони до них включали незвичайні та нетрадиційні види спорту, щоб продемонструвати таланти і традиції країни. По мірі розвитку змагань Міжнародний комітет почав санкціонувати види спорту, аби всі були у рівних умовах.

До 21 серпня у Ріо-де-Жанейро проходить літня Олімпіада, а поки ми публікуємо вісім з найдивніших подій, які в той чи інший момент відбувалися на Олімпійських іграх.

Перетягування канату

Ці змагання проводилися з 1900 по 1920 рік, в рамках програми з легкої атлетики. Перетягування канату було частиною стародавніх Олімпійських ігор, які датуються 776 р. до н.е.Перетягування канату

Спортивна стрільба у живих голубів

У 1900 році на іграх у Парижі був перший і єдиний раз, коли сотні живих голубів були випущені в якості мішеней. Сьогодні стрільба теж входить до складу олімпійських ігор, проте, живі голуби були замінені на глиняні мішені. Живі голуби були замінені на глиняні мішені.Спортивна стрільба у живих голубів

Лазіння по канату

Цей вид спортивного змагання був однією зі складових в рамках програми офіційної гімнастики у 1896, 1904, 1906, 1924 та 1932-му роках. Атлет, за правилами, швидко залізти по мотузці, використовуючи тільки свої руки.

Крокет

Єдиний раз цей вид спорту був олімпійським на іграх 1900 року у Парижі. Крокет вважається першою олімпійською подією у якій взяли участь жінки. Крокет вважається першою олімпійською подією у якій взяли участь жінки.Крокет

Занурення у воду на час

За вимогами змагання плавці мали занурювати голову під воду на одну хвилину та проплисти вказану відстань. Це було частиною олімпійської програми лише на Олімпіаді в Сент-Луїсі у 1904 році.

Перегони на моторних човнах

Це був виключно чоловічий вид спорту. На Олімпійських іграх у 1900 році він був демонстраційним видом спорту, на іграх 1908-го року – офіційним. Човни мали, на швидкість, проплисти п’ять кіл (40 морських миль).

8 найдивніших видів спорту в історії Олімпіади!

Великий теніс малими ракетками

Оригінальна форма тенісу, яка була олімпійським видом спорту лише на іграх у Лондоні в 1908 році. Вона отримала прізвисько “Пальмова гра” оскільки більше нагадувала ракетбол, для якого сітку натягнули між стінами сусідніх будинків, а мячик відбивали ракеткою для пінг-понгу.

Стрільба на дуельних пістолетах

Була однією з офіційних у програмі Олімпійських ігор у Лондоні у 1908 році. Цікаво, що це були не фактичні дуелі, а спортсмени просто стріляли у гіпсових манекенів, одягнених в сюртуки, з відстані 20 або 30 метрів.

Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь