3 секрети, які ви зобов’язані знати про свій мобільний телефон!

У вашому мобільному телефоні існує кілька прихованих можливостей, про які ви могли і не знати! Ось кілька функцій, спеціально для екстрених випадків …

3 секрети, які ви зобов'язані знати про свій мобільний телефон!

Секрети мобільного телефону

1 випадок

112 є номером, який можна набрати з мобільного телефону в разі надзвичайної ситуації. Це застосовується по всьому світу. Перебуваючи поза зоною прийому вашої мережі, в разі виникнення надзвичайної ситуації Ви можете набрати 112, і телефон здійснить пошук аварійного номера усередині доступних в даному регіоні мереж.

Ще один цікавий момент: цей номер можна набрати навіть при заблокованій клавіатурі свого телефону. Спробуйте (тільки не виконуйте з’єднання).

2 випадок

Ключі залишилися всередині замкненого автомобіля? Чи є у машини дистанційний ключ? Наступна порада може коли-небудь виявитися дуже корисною.

Ще один аргумент на користь придбання стільникового телефону: якщо ключі опинилися усередині замкнутого автомобіля, а вдома є запасні ключі, зателефонуйте на стільниковий кого-небудь з домашніх зі свого стільникового. Утримуйте свій мобільний на відстані близько 30 см від дверей автомобіля, в той час як людина, що знаходиться вдома, натискає на кнопку розблокування на запасному ключі, заздалегідь піднісши його до свого мобільного. Ваша машина відкриється.

3 випадок

Як заблокувати вкрадений телефон? Для того, щоб дізнатися серійний номер свого стільникового, наберіть наступну комбінацію:

* # 06 #

На екрані буде відображено код з 15 цифр. Даний код є унікальним для кожного телефону. Запишіть його і зберігайте в безпечному місці. Якщо Ваш телефон буде вкрадений, зателефонуйте своєму стільниковому оператору і повідомте даний код. Оператор зможе заблокувати Ваш телефон. Тепер, навіть при зміні SIM-карти, користуватися телефоном буде неможливо. Швидше за все, Ви не зможете отримати телефон назад, але, по крайній мірі, Ви будете знати, що людина, яка вкрала Ваш телефон, не зможе його використовувати.

Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь