3 поради, які допоможуть позбутися від зайвих сантиметрів на стегнах.

Одна з найбільш проблемних частин нашого тіла – стегна. Ми зібрали кілька порад, які допоможуть підтягнути їх і зробити більш пружними.

3 поради, які допоможуть позбутися від зайвих сантиметрів на стегнах.

1. Змініть спосіб життя

У клініці Майо, одному з найбільших медичних центрів світу, розташованому в штаті Меннісота, рекомендують дієти з низьким вмістом насичених жирів. Лікарі також упевнені, що невеликі зміни в повсякденному житті (спробувати підніматися по сходах замість ліфта) допоможуть домогтися кращих результатів.

2. Силові тренування

Кілька корисних вправ для ніг допоможуть спалити жир і підтягнути м’язи. Одна з найкращих – вправа «випади», яка зміцнить ноги і приведе м’язи ніг в тонус. Для її виконання вам необхідно поставити ступні паралельно одна одній трохи ширше стегон, спину прогнути в попереку, коліна теж зігнути. Потім необхідно зробити широкий крок вперед, утримуючи тулуб прямо, при цьому центр ваги повинен бути на виставленій вперед нозі. Присядьте на передню ногу, підніміться і зробіть крок назад передньою ногою в початкове положення. Повторіть вправу на іншу ногу.

3. Послідовні вправи

Гарне тренування включає в себе, принаймні, 30 хвилин фізичної активності. Якщо ви не можете відразу ж займатися по півгодини або по годині, спробуйте робити вправи для початку по 15 хвилин в день, щоб результат закріпився. Потім можна переходити до більш складних тренувань, що включають в себе кардіонавантаження і силові вправи.

Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь