15 цікавих трюків для вашого тіла! Поділися з друзями, щоб і вони спробували!

15 цікавих трюків для вашого тіла! Поділися з друзями, щоб і вони спробували!

1. Якщо у тебе затекла рука …

… похитай головою з боку в бік. “Життя” повернеться в руку менш ніж за хвилину. Часто подібні відчуття в руці – результат защемлення нервів у м’язах шиї.

2. Якщо лоскоче в горлі …

… потереби і подряпай своє вухо. Коли стимулюються вушні нерви, в горлі рефлективно виникає м’язовий спазм. Він полегшить неприємний лоскіт.

3. Для чоловіків: якщо страшно хочеться в туалет, але його поруч немає…

… подумай про секс. Секс і сечовипускання несумісні, тому терпіти буде легше.

4. Якщо боїшся уколу …

… кашляй під час введення голки. Кашель викликає раптовий короткочасний підйом тиску в грудній клітці і спинномозковому каналі. При цьому пригнічуються больові рецептори.

5. Якщо закладений ніс …

… вприся язиком в піднебіння, а потім натисни пальцем між бровами. У результаті сошник – трапецієвидна кістка, що утворює задню частину перегородки носа, – поворухнеться і полегшить напруженість. Через 20 секунд ніс почне “відкладати”.

6. Якщо ночами мучить печія …

… спи на лівому боці. Дослідження показали, що при такому положенні людина менше страждає від викидів кислоти в стравохід. Стравохід і шлунок розташовані під певним кутом: коли ти лежиш на правому боці, шлунок виявляється вище, а коли на лівому – нижче, і “затікання” кислоти з нього менш імовірно.

7. Якщо болить зуб …

..полегши свої страждання, не відкриваючи рота. Розітри кубик льоду на тильній стороні долоні – в V-подібній перетинці між великим і вказівним пальцем. Зубний біль зменшиться наполовину: стимуляція нервів на цій ділянці руки блокує больові сигнали мозку.

8. Якщо тобі погано чути, що бурмоче співрозмовник …

… до нього потрібно повернутися правим вухом. Праве краще вловлює швидкі мовні ритми. А якщо хочеться розчути, що за мелодія грає тихо-тихо, повернись до джерела звуку лівим вухом. Воно краще правого розрізняє музичні тони.

9. Якщо ти перепив до запаморочення …

… поклади руку на що-небудь стійке. Частина внутрішнього вуха, яка відповідає за рівновагу, – купула – плаває в рідині, яка має ту ж щільність, що і кров. Алкоголь розбавляє кров у купуле, вона стає менш щільною і піднімається, “обманюючи” мозок. Тактильні відчуття дають йому інше враження, і світ стає на своє місце. Причому відчуття саме від чутливої ​​руки: враження від того, що ногами ти стоїш на землі, недостатньо.

10. Якщо після бігу коле в боці …

… Видихай, коли наступаєш на ліву ногу. Більшість людей робить видих, коли права нога торкається землі. Це створює тиск на печінку, яка знаходиться праворуч, а вона тисне на діафрагму і викликає біль у боці.

11. Якщо з носа тече кров …

… поклади шматочок вати на верхню ясна – відразу за маленьку “вуздечку” якраз під носом – і як слід затисни її. У більшості випадків кров тече з передньої частини носової перегородки, і її можна зупинити, затиснувши саме цю ділянку.

12. Якщо сильно б’ється серце …

… подуй на великий палець. На частоту скорочень серця впливають фази дихання: вдих викликає пригнічення блукаючого нерва і прискорення ритму, а видих – роздратування блукаючого нерва і уповільнення серцевої діяльності.

13. Якщо ти обпік палець …

… притисни до опіку чисту подушечку пальця іншої руки. Хоча лід швидше зніме біль, при його прикладанні більш вірогідна поява пухирів. А при прикладанні пальця обпалена шкіра просто повернеться до нормальної температури, і, може, справа обійдеться без пухиря.

14. Якщо ти ніяк не можеш допірнути до дна басейну …

… перед цим зроби кілька коротких вдихів. Тоді твій мозок буде думати, що у тебе в запасі більше кисню (хоча насправді це не так, просто знизиться кислотність крові), і подарує тобі додаткові 10 секунд.

15. Якщо тобі потрібно вивчити що-небудь напам’ять …

… повтори цей текст перед сном. Оскільки твоя голова в основному впорядковує спогади саме уві сні, все, що ти намагався запам’ятати на ніч, з більшою ймовірністю запишеться в довготривалу пам’ять

Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь