10 способів зекономити на відпочинку за кордоном

1. Шукайте ресторани «all you can eat».
Якщо ви хочете поїсти ситно та недорого, то такий тип ресторанів, який передбачає шведський стіл, саме для вас. У середньому вам доведеться заплатити 15 доларів за одну людину. Проте ви зможете їсти, що забажаєте, не обмежуючи себе в кількості.

2. Звертайте увагу на обідні меню.
Таку послугу пропонують більшість ресторанів для туристів. Вам пропонують комплексний обід, який дуже зручний у ціні.

3. Знижки для студентів.
Подорожуючи, не забудьте взяти з собою студентський квиток. У багатьох європейським країнах, користуючись ним, ви зможете дешевше проїхати в транспорті або потрапити до якогось закладу чи заходу.

4. Відвідуйте сайти музеїв.
Щоби зацікавити аудиторію, деякі музеї пропонують вхід зі знижками або взагалі безкоштовний у певні дні. Інформація про це розміщена на їх сайтах.

5. Придбайте спеціальну карту туриста.
Якщо у ваші плани входять відвідини не одного музею чи історичного місця, то вам слід купити таку річ. З її допомогою ваша мета реалізується дешевше на 50%.

6. Станьте учасником міжнародних програм агротуризму.
Це хороша можливість поєднати подорож та органічну роботу в сільському господарстві. За кілька годин роботи ви матиме безкоштовну їжу та дах над головою.

7. Праця взамін на ночівлю.
Якщо у вас проблеми з місцем для прожиття під час подорожі, можете запропонувати комусь свою працю. Це не дуже поганий варіант, зважаючи на безкоштовний дах над головою.

8. Пошукайте на спеціалізованих сайтах людей, які готові дати вам притулок.
Щоб зекономити кошти на готель, можна скористатися послугами людей, які самі їх пропонують. Зазвичай знайти притулок можна на таких ресурсах: couchsurfing, freeloaders, hospitality club.

9. Перевіряйте іноземні сайти авіакомпаній.
Ретельно відстежуйте сайти авіаліній, як тільки зібралися купити квитки. Дуже часто в валюті можна придбати квитки на той же рейс дешевше.

10. Шукайте альтернативні шляхи подорожі.
Для того, щоб зекономити, ретельніше вивчіть можливість дістатися до вашого пункту призначення. Варіант точно не один, а тому можна обрати найбільш зручну для вас вартість.

Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь