10 причин, чому відмовитися від алкоголю важко, але воно того варте! Плюсів більше, ніж мінусів.

На перший погляд здається, що кинути пити легко. Але на ділі це величезний виклик!

Відмовитися від алкоголю – значить, відмовитися від життя! В основному, кинути пити важко через тиск однолітків. Вони-то регулярно п’ють і періодично запрошують вас скласти їм компанію! Але якщо вам більше 25 років, то час танців на столах, повернень додому з одним черевиком і з незрозумілими синцями пройшов. Часом вам буде важко. Відмовлятися від випивки – значить, відмовитися від звичного способу знімати стрес на вихідних. Але життя без алкоголю подарує вам нові перспективи. Тверезий світ – це зовсім інший світ.

10 причин відмовитись від алкоголю.

10 причин відмовитись від алкоголю.

1. Ви зможете запам’ятати яскраві моменти життя краще.

Як часто ви напивалися так, що майже нічого не пам’ятали на наступний день? Можливо, разок-другий напитися з друзями до безпам’ятства – це здорово, але галасливі ночі з друзями безумовно не повинні бути вашим способом життя.

Коли ви в останній раз напивалися у відпустці так, що забували практично все з попереднього дня? Між тим, досвід – це те, що потрібно цінувати. А як цінувати, якщо не можеш запам’ятати?

2. Ви не будете прокидатися з похмілля.

Відсутнє похмілля – немає причин проводити наступний день в ліжку в обіймах з піцою або смаженою куркою. Вам більше не доведеться жертвувати неділями заради добре проведеного вечора суботи. Ви зможете гуляти по вихідним на вулиці і отримувати від цього задоволення!

Давайте подивимося правді в очі. Ми вже занадто дорослі для того, щоб витрачати своє життя так, як витрачали його раніше. Життя має бути чимось більшим, ніж просто веселощі і похмілля.

3. Ви не будете кожного разу зливати в унітаз “зайві” гроші.

Ми, мілленіали, починаємо розвивати свою кар’єру ще до закінчення університету. І, якщо чесно, деякі з нас розуміють, що зайві гроші краще зберегти, а потім інвестувати, ніж просто спустити їх на шоти в барі і дорогі коктейлі для наших подруг.

Краще зберегти свої жалюгідні копійки. Ось побачите, зовсім скоро ви знайдете їм набагато краще застосування. І ми вважаємо, що це достатня причина, щоб протверезіти.

4. Ваші проблеми – реальні проблеми.

І ваші сльози – справжні сльози. Після того, як ви перестанете топити поганий настрій, розчарування і злість у вині, світ може здатися в 100 разів більш драматичним, але це необхідний досвід. Чим об’єктивніше ви будете дивитися на світ, тим швидше навчитеся відрізняти реальну тривогу від вигаданої, серйозні проблеми від дрібних.

І так, горілка не допомагає знайти рішення. Вона тільки відтягує процес його прийняття.

5. У вас буде сильніша імунна система.

Лікарі знають, що алкоголь послаблює імунну систему.

Як часто ви опинялися сильно застудженим після чергової пиятики? Справа в тому, що алкоголь стирає слизову оболонку вашого рота і стравоходу, роблячи вас більш уразливими до вірусів і бактерій.

Якщо ви кинете пити, то через деякий час стовідсотково відчуєте себе більш сильними і здоровими.

6. Ви перестанете втрачати друзів і подруг через безглузді п’яні витівки.

Якщо ви регулярно п’єте, то напевно схильні до прийняття поганих, абсолютно необдуманих рішень. З вами бувало таке, що з кимось посваритеся, а потім, тверезим вранці, стає моторошно і соромно?

Пам’ятайте: ваша мета – поліпшити відносини з іншими з людьми, а не створювати напряги. На жаль, алкоголь допомагає не тільки в першому, і але і в другому.

7. Ви дізнаєтеся, як відпочивати тверезим.

Це одна з найважчих речей у житті. Дійсно, як можна на 100% насолоджуватися моментом без пари келихів мартіні?

Проте, якщо ви навчитеся отримувати задоволення від життя, знайомитися з новими людьми і танцювати без алкоголю, то ваше життя стане куди більш насиченим.

8. Ви дізнаєтеся справжнє ставлення до себе з боку своїх друзів.

Друзі, які не проводять з вами час в тверезості, не друзі. Звичайно, легко здаватися смішним, розумним і цікавим, коли комусь потрібна компанія, щоб перекинути пару келихів пивка.

Але якщо ви почнете проводити з друзями час без випивки, то напевно зможете краще їх пізнати. Не переживайте: як мінімум половина з них зникне з вашого життя.

9. Ви навчитеся отримувати задоволення від себе самого.

Після того, як ви позбудетеся від своєї основної шкідливої ​​звички, ви почнете краще жити із собою. Відносини зі своїм внутрішнім “Я” – це найважливіші відносини у вашому житті.

І коли пройде пару місяців вашого нового, тверезого життя, ви зрозумієте, що живете в набагато більш цікавому світі, ніж припускали дотепер.

10. Ви просто будете виглядати набагато свіжіше.

Алкоголь вкрай шкідливий для печінки. Це означає, що він руйнує орган, який фільтрує всі токсини в нашому організмі. А ще алкоголь зневоднює вас. Все це змушує вас виглядати куди більш “дорослим” і зморшкуватим, ніж ви могли б бути.

Позбудьтесь алкогольної залежності – і зможете довше зберігати свою молодість.

Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь